Maminko, usměj se! = nový projekt

Maminko, usměj se! = nový projekt

MAMINKO, USMĚJ SE! Dlouhodobý projekt, který je určen přímo maminkám – obětem domácího násilí; těm, které dlouhodobě pečují o nemocné dítě doma či s ním tráví čas u nemocničního lůžka. Vycházíme ze zkušenosti, že je nezbytné si i v těžké životní etapě najít si chvíli pro osvěžení mysli a ducha. Načerpat novou energii. Chvíli „vypnout“. Setkat se s novými lidmi. Mít nové zážitky, jejichž sdílení zpestří domácí či nemocniční stereotyp. Mnoho pečujících maminek si tuto potřebu b…ohužel často vyčítá a podvědomě odmítá. Právě pohoda, energie maminky přímo působí na pečované dítě, a tak by mohl mít tento projekt přeneseně pozitivní vliv i na dítě.
Naší snahou je najít partnery a vytvořit program, jenž umožní pravidelné využívání různých aktivit. Hledáme kadeřnický salon, masérský salon, vizážistky, výtvarníky (pro dílny), semináře, akce pro matky s dětmi (plavání, tematické výlety …) a podobné služby, které bychom mohly zapojit do projektu. Přidejte se!
Spolupráce zahájena v Brně s těmito salony: kadeřnický salon Lazebnictví (kadeřnické služby) a Studio Hela (masérské služby).
Přejeme si poskytnout pomoc a nový rozměr života těm maminkám, jež pomoc ocení a uvítají ji.

Lazebnictví_logo banner