Dětský den s úsměvem – 15.6.2024

Zveme vás na DĚTSKÝ DEN S ÚSMĚVEM, který se v sobotu 15. června od 9 hodin uskuteční v brněnské zoologické zahradě.

Nejen pro své dětské klienty, jejich rodiny ale zejména pro veřejnost akci připravila charitativní organizace Velvet Smile, o.p.s. Cílem je představení práce organizace a oslava všech dětí.

Na několika stanovištích si děti vyzkouší své sportovní dovednosti s mladými karatisty, ve výtvarné dílničce si vyrobí „zvířecí“ dárek na památku nebo křídou vymalují „bizoní stezku“.

Děti se mohou těšit na malování na obličej, barevné tetování a fotokoutek. Na označených místech můžete finančně podpořit a pomoci nemocným a postiženým dětem, o něž se stará organizace Velvet Smile.

Ve 14 hodin na pódiu zazpívají za doprovodu svých pedagogů žáci Autistické školy Štolcova v Brně. A v 15 hodin potěší pohádka o Spravedlivém Luciferovi, kterou zahraje Ochotnický divadelní spolek Marvánek.

Veškerá pomoc Velvet Smile je adresná a putuje vždy ke konkrétnímu nemocnému či postiženému dítěti. 

Další aktuality

Dětský den s úsměvem v Zoo

Dětský den s úsměvem v Zoo

Sobotní Dětský den s úsměvem se dětem líbil a věřím, že si jej všichni užili . Skvělý program a zábava během celého dne bavila spoustu dětí a letos jsem představili i nové motivy "zvířátek" na propagačních předmětech. Pro Velvet Smile jsme získali 19 207 Kč. Děkujeme...

Jen těžko se hledají slova

Jen těžko se hledají slova

Jen těžko se hledají slova, která by popsala smutek a bolest a zaskočení... S Viki Victoria Velvet jsme v roce 2013 společně založily naši Velvet Smile. Pomáhaly nemocným a postiženým dětem a byl to náš splněný sen. I když se naše cesty před dvěma lety rozdělily, vím,...