Náš tým

To, co děláme, nás baví. Radost a úsměv dětí jsou opravdové a pro nás jsou největší odměnou. Básník Jan Skácel napsal, že „existují velké a malé pravdy“. A velkou pravdou vždy bude, že „není nutné být hrdinou, abys někomu pomohl, stačí být člověkem“.

Věra Kadlecová

Věra Kadlecová

ředitelka

Viera Bajčiová

Viera Bajčiová

členka správní rady

Jakub Ghanem

Jakub Ghanem

public relations / člen správní rady

Klára Radinová

Klára Radinová

asistentka

Dušan Přikryl

Dušan Přikryl

předseda správní rady

Alois Hrubý

Alois Hrubý

předseda dozorčí rady

Dagmar Ubrová

Dagmar Ubrová

členka dozorčí rady

Monika Brindzáková

Monika Brindzáková

členka dozorčí rady

Kdo jsme

Jsme malá charitativní organizace s velkým srdcem.

Svoji velikostí ani finančním zázemím se nesrovnáváme s velkými charitami, ale naši práci bereme velmi vážně a pomáháme nemocným a postiženým dětem. V těžké životní situaci nejsou rodiny na vše nové samy. Rádi pomůžeme.

Co je naším cílem

Podstoupit léčbu nebo jít po cestě několikaleté rehabilitace je neobyčejně namáhavé, vyčerpávající a často i finančně náročné. Snažíme se dětem i jejich rodinám životní zkoušku usnadnit a zpříjemnit. Je nám ctí být součástí každého krůčku, který vede ke zlepšení stavu dětí, jimž pomáháme.

 

Historie

Se zpěvačkou Victorií jsme se potkaly v roce 2006 v době, kdy probíhala jedna akce na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek, kde jsem tehdy pracovala. Součástí akce byla soutěž o nejhezčí obrázky s tématem krtečka, a proto jsme s Vici objížděly jednotlivé základní školy a předávaly malým výhercům dárky. Poté následovaly další charitativní projekty. Myslím si, že díky společně strávené době jsme se víc sblížily a zjistily, že jsme napojeny na stejnou vlnu. V kontaktu jsme zůstaly i následující roky. V roce 2013 nastal zřejmě ten správný čas, aby nás osud svedl zpět dohromady a my se rozhodly založit vlastní charitativní organizaci a pomáhat dětem, jež pomoc a podporu nás ostatních potřebují.

vzpomíná na společné začátky Věra Kadlecová. Nyní po sedmi letech se Victorie věnuje naplno rodině, svým třem dětem a také nové práci ve formě, kterou založili společně s manželem. Práce je odvedla mimo Česko a usadilli se v Turecku. Victoria Velvet zůstává velkou fanynkou Velvet Smile a je čestnou členkou správní rady.