S úsměvem jde všechno líp

Každý dětský úsměv, který společně dokážeme vykouzlit je jedinečný a opravdový. I malý krůček, s nímž společně pomůžeme, na cestě ke zlepšení kvality života nemocného nebo postiženého dítěte má nezměřitelnou cenu. Vážíme si toho, že jste se rozhodli být na této cestě dětem oporou.

Když se narodí děťátko s vrozenou vadou nebo se u něj náhle objeví onemocnění, otočí se celé rodině život vzhůru nohama. Nákladné rehabilitace a zdravotní pomůcky nejsou mnohdy hrazeny z veřejného zdravotního pojištění, a proto často ovlivní ekonomickou situaci rodiny. Podáváme pomocnou ruku a s radostí se podílíme na pokrocích v léčbě dětí.

Canisterapie a hipoterapie

Velvet Smile pravidelně organizuje vlastní jednodenní hipoterapie a canisterapie, na nichž se podílí profesionálové v oborech a také neurofyzioterapeutka, která děti uvolní a protáhne. Do budoucna plánujeme zvýšit četnost animoterapií a organizovat vícedenní pobyty. Velvet Smile současně přispívá na hiporehabilitační pobyty v rámci České republiky.

Ročně přispíváme až 70 000 Kč

canis terapie dívka pejsek
rehabilitace velvet smile

Rehabilitace a rehabilitační pomůcky

Slyšeli jste již o neurorehabilitaci? Víte jak nejen dětem s dětskou mozkovou obrnou pomáhá oblečková terapie? A s čím pomáhá ergoterapeut víte? Velkým krokem kupředu je třeba rozepnutí zipu bundičky nebo rozepnutí knoflíků, které dítě nacvičí s ergoterapeutem. Překážkou mnohých rehabilitací je vysoká finanční náročnost, s níž se snaží pomoci právě Velvet Smile.

Ročně přispíváme až 150 000 Kč

… a je toho mnohem víc …

Velvet Smile přispívá na dietetické potraviny a doplňky stravy. Některým rodinám ulehčujeme s měsíčními náklady na hygienické potřeby pro děti, jako jsou pleny, podložky apod. Potřebuje váš syn nebo dcera kvůli nemoci speciální pomůcku na cvičení, postýlku nebo kočárek? I s tímto se na nás neváhejte obrátit.

Ročně přispíváme až 70 000 Kč

Bazarek velvet smile

Komu jste již pomohli

Jasmínka Cora

Jasmínka Cora

jedenáctiletá dívka z Brna, který trpí poruchou autistického spektra a opožděným vývojem a poruchou řeči
přispíváme na ergoterapii a logopedii
pravidelně se účastní naší hipoterapie

Edvínek

Edvínek

pětiletý chlapec z Třebíčska, který má dětskou ozkovou obrnu a opožděný psychomotorický vývoj
pomohli jsme nákupem speciální tříkolky přispíváme na rehabilitace

Emmička

Emmička

šestiletá dívevka z Brna, která má vzýcné peroxisomální onemocnění, dále trpí deformitou nohou a psychomotorickou retardací
přispíváme na speciální ortézy fy Pohlig
posyktujeme pravidelné hipoterapie

Pomozte darem k úsměvu.

Vyberete způsob, jakým chcete pomoci dětem a jejich rodinám. Pamatujte, že každý dar má nezměrnou cenu. Děkujeme.